Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

BIŻUTERIA

Moja oferta na wykonywanie osobistej, symbolicznej  biżuterii ewoluowała niedawno w stronę biznesu, a konkretnie reprezentowania swojego biznesu oraz jego wartości poprzez elegancką i oryginalną biżuterię dla właścicieli i pracowników firm.

Forma biżuterii jest dowolna, w zależności od potrzeb: może to być elegancki brelok, zapinka typu pin, zawieszka, wisior, naszyjnik, itd… Biżuterię wykonuję w złocie lub srebrze, z możliwością dodatkowego oksydowania, rodowania i złocenia. Wykonuję również projekty logotypów firmowych oraz przekształcam gotowe logotypy w reprezentacyjne zapinki tzw. biżuterię dla firm.

Oferta B2B oraz dotychczasowe realizacje znajdują się w mojej galerii internetowej SACRED SYMBOLS

Jeśli potrzebujesz mieć coś co identyfikuje Ciebie i Twoją firmę poprzez elegancki znak biżuteryjny ale jeszcze nie wiesz co to ma być i jak się ma do tego Twoje logo – zapraszam do kontaktu. Pomagam stworzyć cały projekt od A do Z aby stał się pięknym symbolem Twojej jakości.

Moja prywatna twórczość autorska czerpie inspirację z wzorów Świętej Geometrii (Sacred Geometry), na której prawach matematycznych opiera się cała nasza rzeczywistość, natura, świat, wszechświat.
Jestem również wielbicielką minerałów, które chętnie wykorzystuję w moich projektach i realizacjach biżuterii.

Ponieważ kolekcja biżuterii stale powiększa się o nowe wzory i produkty, stworzyłam osobną stronę ze sklepem internetowym www.sacredsymbols.pl , na której jest możliwość zakupienia precjozów   „od ręki”.
Biżuteria mojego autorstwa dostępna jest również na FB pod adresem www.facebook.com/BizuteriaSacredSymbols

Serdecznie zapraszam 🙂

 Zapraszam do obejrzenia mojego kanału Sacred Symbols na YouTube z krótkimi filmami video podczas tworzenia biżuterii w mojej pracowni.